Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Maj 19, 2020
    • Poland

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

Praca bez znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

 Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek

 Sortowanie, przekładanie jaj

 Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

 Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ

 Przyjazny system zaliczek

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

 Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)

odpłatne ok. 59 € za tydzień

 Wsparcie polskiego koordynatora

 Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

 Umiejętność pracy w zespole

 Wytrzymałość fizyczna

 Prawo jazdy kat. B

 Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. +48 517 677 609