Pakowanie warzyw i owoców - Holandia Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Styczeń 10, 2022
    • Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Poland

Pakowanie warzyw i owoców - Holandia

Nowa wyższa stawka od stycznia!

Praca dla każdego!

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

• stała opieka polskiego koordynatora

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• ubezpieczenie zdrowotne

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• dobre warunki pracy, miła atmosfera

• zapewnione zakwaterowanie

• cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

• Pakowanie owoców i warzyw

• Sortowanie owoców egzotycznych i warzyw

• Praca przy taśmie produkcyjnej

• Układanie kartonów na paletach

• Obsługa maszyn pakujących

Cechy idealnego kandydata:

• motywacja do pracy

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

• odpowiedzialność, dokładność

• dobra kondycja fizyczna

Jak aplikować?

Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści „ OWOCE ”

Dagmara + 48 731 901 913

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450