Oferta Specjalna! Zbieranie jabłek i gruszek w Holandii Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Lipiec 29, 2020
    • Częstochowa, śląskie

Oferta Specjalna! Zbieranie jabłek i gruszek w Holandii

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Mamy dla Ciebie ofertę.

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Oferujemy:

·         praca na okres 3-5 tygodni

·         start pracy 23-08-2020

·         dużo godzin pracy

·         extra płatne nadgodziny

·         zakwaterowanie w kontenerach i domkach- 3 OSOBOWE

·         pierwsza wypłata po 2 tygodniach później regularnie co tydzień

·         przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika

·         praca w okolicach Steenbergen

Wymagania :

·         Chęci i motywacja do pracy

·         Sprawność fizyczna

·         Gotowość do podjęcia pracy na krótki okres czasu

·         Zaangażowanie

·         Mile widziane doświadczenie

 Zakres obowiązków:

·         zbiory jabłek i gruszek

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii
Czekamy na Twój telefon:
Dominika: +48 570 901 033
Nie zainteresowała Cię ta oferta- odwiedź naszą stronę internetową ️ www.klaverteam.com
Zapraszamy także do naszego biura w Częstochowie na ul. Gminnej 131- pomożemy załatwić wszelkie formalności.
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.