Niemcy- prace ogólnobudowlane i wykończeniowe- od zaraz Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Maj 19, 2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY -

praca w Niemczech

PRACA OD ZARAZ

Zakres obowiązków:

  • - wszelkie prace związane z zawodem

  • - szpachlowanie

  • - malowanie

  • - tapetowanie

  • - docieplenia

  • - inne prace

Wymagania:

  • - doświadczenie

  • - umiejętność szpachlowania, kładzenia płyt G-K- itp

  • - znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

  • - prawo jazdy

Oferujemy:

  • - atrakcyjna stawka godzinowa

  • - zakwaterowanie

  • - kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr +48 570 901 033 - odeślemy do Ciebie szczegóły na e-maila. Lub wyślij swoje CV na maila w tytule dając dopisek: „malarz

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klaver sp. zo.o. z siedzibą w Częstochowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).