Technik Obiektu Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Listopad 19, 2019
    • Gliwice, śląskie, Poland

ENGIE Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w biurowcach, obiektach logistycznych
i fabrycznych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu

Kandydat na stanowisku Technika obsługi obiektu będzie odpowiedzialny za: obsługę, konserwację oraz wykonywanie bieżących napraw infrastruktury w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności budynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prac konserwacyjnych, bieżących napraw i usuwaniu stwierdzonych lub zgłoszonych nieprawidłowości technicznych,

  • Doświadczenie w wykonywaniu przeglądów i napraw konserwacji instalacji wentylacyjnych i elektrycznych,

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I do 1 kV E, oraz SEP G II E.

Dodatkowe atuty:

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I i E powyżej 1 kV,

  • Świadectwa kwalifikacyjne SEP III E i/lub D,

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy

  • Świadectwa kwalifikacyjne SEP G III E i/lub D

  • Uprawnienia na podesty ruchome.

Oferujemy:

  • Korzystne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, karta sportowa,

  • Interesujący zakres obowiązków,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych.

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Zainteresowanych kandydatów zapraszam do aplikacji  CV pod adresem:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ENGIE Services Sp. z o.o., w Warszawie 00-728 ul. Bobrowiecka 8,
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji, o ile wyraził Pan/Pani na to zgodę - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty, którym Spółka powierzyła przetwarzanie danych osobowych,
Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych
Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody (jeżeli była ona podstawą do przetwarzania danych) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Pana/Pani wolą wyrażoną w procesie rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy.
posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie to narusza zapisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.